Apie mus

„Franmax“ yra 2011 metais įregistruota bendrovė, teikianti franšizės ir aptarnavimo paslaugas „Maxima Grupės" įmonėms Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Lenkijoje.

„Franmax“ sutelktos „Maxima Grupės“ įmonių gerosios praktikos, iš kurių kyla mažmeninės prekybos procesų standartai. Mūsų bendrovė, atsižvelgdama į rinkos pokyčius, užsiima šių standartų nuolatine priežiūra ir tobulinimu, siekiant užtikrinti „Maxima Grupės“ įmonių konkurencingumą.

Įmonėje dirba daugiau nei 150 mažmeninės prekybos, rinkodaros, IT ir kt. sričių profesionalų.

Vadovybė

FRANMAX, UAB generalinis direktorius - Povilas Šulys.

Verslo etikos kodeksas

Verslo sėkmė šiandien betarpiškai priklauso ne tik nuo procesų darnos, bet ir nuo reputacijos. Mums svarbu, kokią reputaciją mes kuriame kaip darbdavys, kaip verslo ir bendruomenės atstovas.  Kurdami  verslo ryšius, bendraudami su darbuotojais, klientais, partneriais, tiekėjais, valdžios ir kitomis institucijomis bei visuomene, vadovaujamės mūsų akcininko – UAB „Vilniaus prekyba“ – verslo etikos kodeksu.

Verslo etikos kodeksą rasite ČIA.

Korupcijos prevencija

„Maxima Grupės“ korupcijos prevencijos politika apima pagrindinius skaidrumo principus bei rekomendacijas, kaip korupcijos prevencijos praktikas užtikrinti mūsų kasdienėje veikloje.

Korupcijos prevencijos politiką rasite ČIA.